Přeskočit na obsah

Nejčastější otázky

Jak vypadá cvičení v soukromé tělocvičně?

Nejsme klasické fitko, lidé k nám chodí si bez stresu a zdravě zlepšit fyzičku, postavu a vyřešit pohybová omezení, ne pumpovat bicák, či se fotit v zrcadle.

Kolik lidí u vás v tělocvičně cvičí najednou?

Kapacita tělocvičny je 10 cvičících. Podle zvoleného programu cvičíme individuálně až po semi-privátní lekce o maximálním počtu 6 osob na jednom tréninku. Navzájem se nikdo neruší a celé naše prostředí je tomu uzpůsobené.

V jaké časy můžu chodit cvičit?

Pracujeme od pondělí do pátku v čase 7-20 hodin. V tomto rozpětí se společně domluvíme na vašich možnostech.

Můžu k vám chodit cvičit, kdy chci?

Všechny naše lekce jsou vedené, to znamená cvičení s trenérem. Společně se domluvíme na časech, kdy k nám budete chodit od jednoho až po tři tréninky týdně. Díky tomu máme na trénincích klid a klient má své soukromí. Cvičit, kdy se mi zachce u nás nelze.

Jak je to s benefity?

U nás nepřijímáme benefitní poukázky SODEXO, Benefit Plus ani multisport kartu.

Je možná fakturace (FKSP, edenred)?

Pro fond FKSP, Endenred či zaměstnavatele umíme vystavit fakturu, kterou si pak můžete v klidu dát do nákladů.

Jsem po operaci, nebo úrazu, můžu k vám chodit cvičit?

Přesně pro Vás máme tzv. zdravotní cvičení. Nejdříve s vámi uděláme diagnostiku pohybového aparátu, vyžádáme si lékařské zprávy a na základě toho sestavíme speciální tréninkový plán, abychom Vám co nejvíce pomohli se opět dostat k pohybu bez bolesti.

Je cvičení u vás omezené věkem?

Není, průměrný věk našich klientů je 42 let, ale chodí i mladší. Nejstarší cvičenec nás pak navštěvuje ve věku 72 let!

Proč právě semi-privátní lekce?

Naši klienti se vzájemně motivují, pracují s parťákem/ačkou ve dvojici a poznávají nové zajímavé lidi. V tělocvičně panuje mezi všemi přátelská atmosféra a je nižší šance na výmluvu z tréninku, pokud klient ví, že na něj čekají ostatní. Pokud se klient nechce bavit s trenérem, není takové to trapné ticho ve vzduchu a snáze se ztratí mezi ostatními. Nehledě na to, že sdílené utrpení je menší utrpení 🙂