Přeskočit na obsah

Fechtner Workout Club

Jak to u nás funguje?

Úvodní konzultace

Nejsou na světě dva stejní lidé. Každý jsme v něčem originální a máme jiné potřeby, limity, touhy i fyzické předpoklady ke cvičení. Je pro nás velmi důležité se s Vámi nejprve potkat na nezávazné schůzce, kde Vám představíme, jaká je naše filozofie, co všechno pro naše klienty děláme a jak jsme schopni pomoci konkrétně vám. Pokud Vám to celé bude dávat smysl, tak přímo na místě dohodneme i na dalším postupu.

Diagnostika pohybového aparátu

Vaše zdraví je pro nás na prvním místě. Proto ke zjištění Vašeho aktuálního stavu s Vámi projdeme různá vstupní měření, diagnostiku pohybového aparátu i testy fyzické zdatnosti. Na základě výsledků z této diagnostiky pak pro Vás vytvoříme individuální plán na následující období. Tyto plány se týkají jak cvičení, tak i oblasti mimo cvičebních aktivit a zdravého životního stylu. Cílem je abychom společně dosáhli cílového stavu, který jsme si společně před začátkem spolupráce vytyčili.

První pohybová jednotka

Tady už přestává veškerá legrace a začíná ta opravdová práce. Nemějte však žádný strach. V průběhu celého procesu budeme vždy s Vámi a budeme Vám ve chvílích těžkých i veselých kdykoli k dispozici. Nechceme Vás zničit – chceme, abyste od nás odcházeli s přesvědčením a úsměvem, že jste se vydali na správnou cestu.
S námi v tom totiž nebudete nikdy sami!