Přeskočit na obsah

Naše služby

Naší službu poskytujeme ve třech úrovních, které obsahují výživové poradenství, rozmanité cvičení v soukromé tělocvičně pod dohledem zkušeného týmu trenérů, klubová atmosféra a vyčerpávající návod Protokol pro lepší život, jak dosáhnout lepšího života.

Komplexní služba

Nezaměřujeme se pouze na cvičení, ale na komplexním řešením přístupu k životu. Součástí našeho programu je strava, ve které individuálně řešíme druh a způsob příjmu potravy, odpočinek, který je podstatnou součástí aktivního života a každodenní aktivity, které upravíme na míru, aby byly co nejatraktivnější.

Provádíme pravidelná měření na přístroji tělesné analýzy InBody 270s, díky čemuž získáváme přesná data o vašem progresu. Komplexní řešení přístupu k aktivnímu životu je podrobně popsáno v „Protokolu na lepší život“, který jsme vytvořili na míru pro členy našeho klubu a bude vaší příručkou v cestě za zdravým a aktivním životním stylem.

Přátelská komunita

FWC není obří posilovna se stovkou strojů, kde se míjí anonymní klienti a v šatně jsou cítit upocené ponožky. Není ani oprýskanou crossfit tělocvičnou ve sklepě paneláku. Jsme elegantní workout club, ve kterém spolu s našimi členy tvoříme komunitu stejně smýšlejících lidí, kteří nehledají rychlá řešení, ale usilují o dlouhodobé výsledky.

V našem klubu je běžným jevem, že se po cvičení neodchází hned domů, či do práce, často posedíme v odpočinkové části u dobré kávy, popřípadě proteinového nápoje, které jsou vždy k dispozici. Společně také podnikáme pravidelné výlety například na Sněžku, přes zimu se otužujeme a dokonce jezdíme na delší zahraniční dovolené. Všechny aktivity jsou samozřejmě čistě dobrovolné.

Soukromá tělocvična

Nejsme fitcentrum pro veřejnost, náš workout club je dostupný pouze pro zapsané členy. Zakládáme si na soukromém prostředí, kde máme klid a prostor soustředit se na sebe, proto se u nás nikdy nestane, že byste se prodírali skupinami cvičících. Soukromí a pohodlí našich členů je pro nás nadevše.

Cvičení u nás probíhá v semi-privátních lekcích v počtu maximálně čtyř členů. Výhodou je velice malá skupinka, kdy máte dostatek prostoru na cvičení a zároveň máte možnost se s dalšími členy navzájem motivovat a tím dosahovat lepších výkonů. Ze zkušeností našich členů jsou takto koncipované lekce jednak efektivnější, ale také velice pohodlné.