Přeskočit na obsah

Výživové poradenství

U stravy veškerá práce s tělem začíná i končí. Z toho důvodu věnujeme této kategorii extra péči. Určitě už jste i Vy drželi v životě dietu, která byla plná zákazů, hladovění a obrovským chutím na jídlo. U nás přistupujeme ke každému individuálně a stravovací plán tvoříme přímo na míru.

Naše klienty učíme, vzděláváme a staráme se o to, aby nabyté znalosti v oblasti výživy dokázali uplatnit v běžném životě a dosáhli tak výsledků, které sami chtějí a nové stravovací návyky si udrželi napořád. Umíme pracovat se všemi výživovými omezeními jako jsou vegetariáni, vegani, cukrovkáři a další.

Základem pro vytvoření zdravého systému stravování je analýza vašeho dosavadního stravování, kterou vám zašleme e-mailem ještě předtím, než se spolu poprvé uvidíme (abychom neztráceli společně čas a až po připsání částky na účet). Na základě těchto odpovědí budeme pracovat na tom, abychom vám co nejvíce pomohli nastavit ty správné návyky, případně sestavíme jídelníček přímo na míru vaším možnostem. (Sleva na měření inbody -50%)

Úvod do zdravého stravování pro začátečníky i pokročilé

60min + vzdělávací protokol 30 stran

1500 Kč

V tomto přístupu se věnujeme zdravému stylu stravování postupně od úplného základu až k pokročilým informacím. Každý klient od nás dostane pracovní protokol plný informací, nápadů, receptů včetně výživových i pohybových doporučení, které je třeba následně aplikovat do praxe.

Sportovci

60min + vzdělávací protokol 30stran + individuální jídelníček na 4 týdny

2000 Kč

Potřeby sportovců jsou velmi individuální v návaznosti na to, jakému sportu se dotyčný věnuje. Tady se zaměřujeme společně na nároky výživy pro daný sport, časové možnosti klienta a maximální využití stravy pro zlepšení jeho výkonnosti.

Jídelníček sestavený na míru

2x měření na přístroji InBody + podrobný jídelníček na míru s recepty ke každému jídlu + 2x 60min konzultace, celkem spolupráce na 4týdny

3900 Kč

Je vhodný pro klienty, kteří nechtějí nic řešit, chtějí dostat maximální péči a dohled, nevadí jim vážit potraviny na kuchyňské váze. Tento přístup zahrnuje kompletní analýzu stravování před spoluprací, potravinové preference, intolerance, výživové směry, 6 receptů na každé denní jídlo včetně přesné gramáže/kusů surovin. Podrobný jídelníček obsahuje více jak 30 stran přesně vyvážené a spočítané stravy přesně pro vás.

Naše klienty učíme, vzděláváme a staráme se o to, aby nabyté znalosti v oblasti výživy dokázali uplatnit v běžném životě a dosáhli tak výsledků, které sami chtějí a nové stravovací návyky si udrželi napořád. Umíme pracovat se všemi výživovými omezeními jako jsou vegetariáni, vegani, cukrovkáři a další.

Základem pro vytvoření zdravého systému stravování je analýza vašeho dosavadního stravování, kterou vám zašleme e-mailem ještě předtím, než se spolu poprvé uvidíme (abychom neztráceli společně čas a po připsání částky na účet). Na základě těchto odpovědí budeme pracovat na tom, abychom vám nastavili individuální jídelníček a co nejvíce pomohli nastavit ty správné stravovací návyky.

Fechtner Workout Club

Pojď do toho s námi!